Voda

Voda je přirozená potřeba člověka umožňující jeho existenci. Člověk ji používá nejen k přípravě pokrmů a nápojů, ale také pro svoji osobní hygienu. Proto se dnešní bydlení bez tekoucí studené a teplé vody ani neumíme představit. Toto se již dávno stalo standardem zvyšující kulturnost a úroveň bydlení. Při stavbě nebo rekonstrukci bytu či domu musíme proto řešit dopravu pitné nebo užitkové vody do místností jako jsou koupelny, kuchyně či prádelny.

Stavba či rekonstrukce koupelny?

Při stavbě nebo rekonstrukci domů či bytů musíme také zpravidla řešit i modernizaci nebo zřízení nové koupelny. Při tomto musíte brát do úvahy jakému účelu mají tyto prostory sloužit. Jestli jen k očistě vašeho těla, nebo jestli to má být místo pro odpočinek a relaxaci. Od tohoto se zejména odvíjí volba, výběr a umístění zařizovacích předmětů, které musíme provést dříve než přistoupíme k montážím potrubních systémů, aby tyto co nejméně narušily celkový design koupelny.

Zařízení koupelny

Typ a tvar zařizovacích předmětů je především to co koupelně dodává ráz a určuje její charakter. Při výběru bychom se ale neměli zaměřit jen na tvar, ale přihlédnout i k jejich praktičnosti a snadnosti údržby. Zvážit bychom také měli naše prostorové a finanční možnosti.

Rádi vám pomůžeme a poradíme, jak uspořádat prostor koupelny, tak aby byl co nejlépe využit i v závislosti na osvětlení a vytápění místností.

Rozvody vody

Naše firma provádí rozvody vody z materiálu ALPEX od německé firmy FRÄNKISCHE ROHRWERKE Gebr. Kirchner GmbH + Co.

Potrubí ALPEX

jedná se o vícevrstvé potrubí, které je tvořeno hliníkovou nosnou trubkou, která je podélně svařovaná, čímž je dosaženo absolutní těsnosti vůči průniku kyslíku. Speciální tmel váže na tuto Al trubku zesítění polyetylén, čímž je dosažena dobrá tvarová stabilita za studena a hlavně nízká teplotní roztažnost, což je hlavní předpoklad vysoké životnosti a teplotní i talkové odolnosti potrubí.

Výhody:

  • nízká tepelná roztažnost
  • 100% nepropustnost kyslíku
  • plastická tvarovatelnost za studena = méně spojů
  • nejvyšší dosažená životnost mezi plastovými trubkami
  • žádné hromadění vápence nebo jiných materiálů

Napište nám zprávu

Milan Tolar - TOLIOS
Myslovice 25
33901 Klatovy

602 426 265
milan.tolar@tolios.cz
Spolupracujeme s: Junkers Dakon
Milan Tolar - TOLIOS
Myslovice 25
33901 Klatovy

602 426 265
milan.tolar@tolios.cz
mapa působnosti - Klatovy + cca 50 Km